UBEZPIECZENIA MTU

Kraksy samochodowe mogą przytrafić się każdemu kierowcy. Jednakże szeroki asortyment ubezpieczeń pozwoli na to, aby zdobyć bezpieczeństwo w czasie podróżowania pojazdem. Bardzo ważne okazuje się to, aby dostosować je całościowo i w ten sposób móc uzyskać pewność, że nawet przy ukradzeniu auta czy jego zniszczeniu otrzyma się odszkodowanie. Bezspornie pożądane byłoby sprawdzać wszystkie oferty, gdyż są one odmienne dość wydatnie i zdarza się, że przeskok z jednego towarzystwa do nowego może dać większą liczbę zysków i w tym samym czasie pokaźny profil asekuracji. Rodzaj typów polis jest dosyć spory. To polisy OC i AC, innymi słowy auto-casco z ubezpieczeniem OC, które zalecane są w głównej mierze właścicielom nowiutkich pojazdów. Da się też wykupić ubezpieczenia Assistance, które wspomogą wtedy, gdy przydarzy się dysfunkcja pojazdu w trasie. Każdy z nas, kto ma w posiadaniu samochód, jest zobowiązany do tego, aby zakupić polisy komunikacyjne OC. Do dyspozycji mamy niezwykle dużo różnych propozycji firm ubezpieczeniowych i każdy powinien znaleźć dla siebie w tej dziedzinie coś odpowiadającego jego potrzebom.


KALKULATOR OC


MTU MOJE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA to coraz bardziej znane i coraz bardziej rozpoznawalne towarzystwo ubezpieczeniowe w naszym kraju. MTU SA ma w swojej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń. Są to między innymi ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia turystyczne i wiele innych.

SPRAWDŹ WYLICZENIE UBEZPIECZENIA OC

Przejdź przez trzy kroki formularza podając dane zgodne ze stanem faktycznym. W wynikach poznasz różne wysokości składek. Możesz porównać nowe warunki ubezpieczenia z tymi, które masz obecnie i wtedy zdecydujesz co dalej.

MTU


MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie. MTU rozpoczęło działalność operacyjną w połowie 2002 roku. Już trzy lata później osiągnęła najwyższa dynamikę wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

KALKULATOR OC


Wylicz składkę za ubezpieczenie OC samochodu


JAK TO DZIAŁA?