UBEZPIECZENIA PROAMA

Z pewnością pożądane byłoby analizować wszelkie oferty, ponieważ są one odmienne dosyć znacznie i zdarza się, że przejście z jednego towarzystwa do innego jest w stanie dać więcej korzyści i naraz pokaźny obręb asekuracji. Kolizje samochodowe mogą zdarzyć się wszystkim kierowcom. Jednakże okazały wybór asekurowań pomoże w tym, aby uzyskać bezpieczeństwo w trakcie jechania pojazdem. Niezwykle istotne okazuje się to, żeby dopasować je całościowo i w ten sposób móc otrzymać pewność, że nawet przy ukradzeniu pojazdu lub jego uszkodzeniu otrzyma się zadośćuczynienie. Rodzaj typów asekuracji jest dosyć duży. To polisy AC i OC, innymi słowy auto-casco z ubezpieczeniem OC, które rekomendowane są głównie posiadaczom nowiutkich samochodów. Można również zakupić ubezpieczenia Assistance, które wesprą wówczas, jeśli przydarzy się awaria pojazdu w trasie. Każdy z nas, kto posiada auto, jest zobowiązany do tego, żeby zakupić polisy komunikacyjne OC. Do wyboru mamy bardzo dużo różnych propozycji firm ubezpieczeniowych i każdy będzie w stanie znaleźć dla swojego auta w ubezpieczeniowej dyscyplinie coś odpowiadającego jego potrzebom.


KALKULATOR OC


PROAMA CESKA POJISTOVNA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE to coraz bardziej znane i coraz bardziej rozpoznawalne towarzystwo ubezpieczeniowe w naszym kraju. PROAMA ma w swojej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń. Są to między innymi ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia turystyczne i wiele innych.

SPRAWDŹ WYLICZENIE UBEZPIECZENIA OC

Przejdź przez trzy kroki formularza podając dane zgodne ze stanem faktycznym. W wynikach poznasz różne wysokości składek. Możesz porównać nowe warunki ubezpieczenia z tymi, które masz obecnie i wtedy zdecydujesz co dalej.

PROAMA


Początki Groupamy sięgają 1900 roku, kiedy to na mocy ustawy o rolnych ubezpieczeniach wzajemnych narodziła się francuska firma ubezpieczeniowa Assurances Mutualles Agricoles. W roku 1986 AMA rozpoczęła działalność pod marką Groupama (Groupe des Assurances Mutuelles Agricoles) i wprowadziła na rynek nowy produkt – indywidualny plan ubezpieczeniowy, w skład którego wchodziło ubezpieczenie domu, samochodu, ubezpieczenie zdrowotne, na życie oraz ubezpieczenie OC. W 2011 roku Groupama weszła na polski rynek pod marką PROAMA. Pierwszy człon nazwy - „pro” - wskazuje na profesjonalizm – główną wartość firmy, a drugi „ama” - na nazwę Assurances Mutuelles Agricoles – firmę, od której rozpoczęła się działalność ubezpieczyciela.

KALKULATOR OC


Wylicz składkę za ubezpieczenie OC samochodu


JAK TO DZIAŁA?