UBEZPIECZENIA UNIQA

Stłuczki samochodowe mogą przytrafić się wszystkim kierowcom. Niemniej szeroki wybór ubezpieczeń pomoże w tym, by uzyskać bezpieczeństwo w trakcie podróży wozem. Bardzo istotne okazuje się to, żeby dobrać je wszechstronnie i w ten sposób móc otrzymać pełne przekonanie, że nawet przy okradzeniu samochodu czy też jego uszkodzeniu dostanie się odszkodowanie. Z pewnością warto analizować wszelkie oferty, dlatego że są one odmienne dosyć dalece i czasami zdarza się, że przeskok z jednego towarzystwa do drugiego może dać większą liczbę korzyści i naraz pokaźny profil asekuracji. Każdy z nas, kto posiada samochód, jest zobligowany do tego, by kupić ubezpieczenia samochodowe OC. Do dyspozycji posiadamy niezmiernie mnóstwo różnych propozycji towarzystw ubezpieczeniowych i każdy powinien znaleźć dla swojego auta w tej domenie coś odzwierciedlającego jego potrzeby. Wybór typów ubezpieczeń jest dość spory. To polisy OC i AC, to znaczy auto-casco z ubezpieczeniem OC, które rekomendowane są szczególnie właścicielom nowych samochodów. Można także wykupić ubezpieczenia Assistance, które pomogą wtedy, gdy przydarzy się usterka samochodu w trasie.


KALKULATOR OC


UNIQA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA to coraz bardziej znane i coraz bardziej rozpoznawalne towarzystwo ubezpieczeniowe w naszym kraju. UNIQA SA ma w swojej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń. Są to między innymi ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia turystyczne i wiele innych.

SPRAWDŹ WYLICZENIE UBEZPIECZENIA OC

Przejdź przez trzy kroki formularza podając dane zgodne ze stanem faktycznym. W wynikach poznasz różne wysokości składek. Możesz porównać nowe warunki ubezpieczenia z tymi, które masz obecnie i wtedy zdecydujesz co dalej.

UNIQA


Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. powstało na bazie doświadczeń Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A w 1990 roku. W 2001 roku większościowy pakiet akcji POLONII S.A. został objęty przez austriacki holding ubezpieczeniowy Uniqa Group Austria, a w 2003 roku - po 13 latach funkcjonowania pod marką POLONIA – spółka zmieniła nazwę na Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Przynależność do Grupy Uniqa Austria oznacza dla polskiej spółki nie tylko znaczące dofinansowanie, ale też dostęp do bogatych doświadczeń i wiedzy ubezpieczeniowej austriackiego koncernu, a także jego międzynarodowego prestiżu. Kapitał zakładowy Uniqa TU S.A. przekraczający 220 mln zł jest gwarantem bezpieczeństwa zawartych umów ubezpieczenia z Uniqa. Pozycja spółek Uniqa w Polsce uległa dalszemu wzmocnieniu dzięki przejęciu 2 innych towarzystw ubezpieczeniowych: KU FILAR S.A. i KU FILAR-Życie S.A. W rezultacie utworzona została Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA.

KALKULATOR OC


Wylicz składkę za ubezpieczenie OC samochodu


JAK TO DZIAŁA?